Latviešu English

Sazinies ar mani!

Spinned arrow

Moderators

Artis Ozoliņš

Diskusijas veidoju kopā ar klientu, gan iekļaujoties jau piedāvātajā konceptā, gan liekot galdā savas idejas. Vadu kā latviešu, tā angļu valodā. Gan klātienē, gan tiešsaistē no savas profesionālās mājas studijas vai izbraukumā. Darbs sabiedriskajās attiecībās devis spēju iedziļināties dažādu nozaru jautājumos, improvizācijas teātris – reaģēt zibenīgi, savukārt radio ēters – veidot sarunu ar partneriem.

Article_1_Image_Alt

Diskusija par elektrisko skrejriteņu drošu integrēšanu satiksmēPattern line

Jaunas un jaudīgas nozares uzrāvienā būtisks ir cilvēkam draudzīgs likums. Jautrība vs. drošība, ierobežojums vs. bizness, 10 līdzīgi un atšķirīgi viedokļi. Šo apkopojot ar prasmīgu moderēšanu, top sarunas un secinājumi, kas kalpo kā kārtīgs pamats nozares tālākai sekmīgai attīstībai.

Article_2_Image_Alt

Diskusija “Ēnu ekonomikas indekss Latvijas būvniecībā 2015 – 2019”Pattern line

Vienā no jaudīgākajām nozarēm Latvijā – būvniecībā – ēnu ekonomikas izskaušana ir viens no stūrakmeņiem, par ko vienuviet hibrīda pasākumā klātienes studijā un attālināti tiešsaistē pulcējās runāt simtiem nozares speciālistu. Sarunas veidošana un uzturēšana starp klātienes un Zoom platformā pieslēgtajiem izdevās sekmīgi, nodrošinot skatītājiem nepārtrauktu un organisku diskusijas baudīšanas pieredzi.

DELFI media LAB diskusija: Baltic Digital Media LandscapePattern line

Hanzas peronā tandēmā ar Lydia Oyeniyi tika aizvadīta saturiski bagātīga diena uz mediju skatuves. No meditācijas kopā ar mūku līdz prezentācijām un diskusijām. Vadīt pārī bija patīkama pieredze, kas ļāva apvienot strukturētu pasākuma vadīšanu ar stand-up komiķes piešķilto šarmu. Un dienas beigās atlocīju piedurknes, lai ienirtu augsta līmeņa diskusijas vadībā par Baltijas digitālo mediju attīstību.

Jānis Andžāns

Jānis Andžāns

Nords Porter Novelli Stratēģiskais Direktors

Publiska diskusija par elektriskajiem skrejriteņiem

Organizējām klientiem publisku diskusiju par elektriskajiem skrejriteņiem, lai radītu pamatu tālākai sarunai par izmaiņām atbilstošajā normatīvajā regulējumā. Diskusijā piedalījās pārstāvji gan no valsts, gan nevalstiskā, gan arī privātā sektora. Sadarbību ar Arti, kurš bija šīs diskusijas moderators, vērtēju pozitīvi, jo viņa pieredze darbā radio un publiskās uzstāšanās spējas ļāva sasniegt diskusijā definētos saturiskos mērķus. Kas ne mazāk būtiski – mēs, kā pakalpojuma ņēmēji, augsti novērtējām to, ka Artis, gatavojoties diskusijai, tās jautājumā iedziļinājās pēc būtības un sniedza savu redzējumu par tās norises formātu un saturu.

Anete Ugaine

Anete Ugaine

Latvijas Būvuzņēmēju partnerības sabiedrisko attiecību speciāliste

Konference par būvniecības izmaksām

Ar Arti sadarbojāmies, organizējot konferenci par būvniecības izmaksām. Viena no galvenajām izdošanās atslēgām bija mērķtiecīgi un gudri virzītā pasākuma norise un patiesi auglīgās un interesantās ekspertu diskusijas. Tas nebūtu bijis iespējams bez Arta rūpīgas iedziļināšanās konferences nebūt ne vienkāršajā saturā, lai būvniecības nozares gana izaicinošajos tematos spētu navigēt kā īsts šīs jomas profesionālis. Turklāt liels pluss ir arī Arta humora izjūta un nepiespiestais moderēšanas stils, kas palīdz mobilizēt arī mazāk ieinteresēto klausītāju uzmanību.