Pasākumu vadītājs klātienē un tiešsaistē

Sazinies ar mani!

Spinned arrow

Pasākumu vadītājs klātienē un tiešsaistē

Artis Ozoliņš

Pasākumu vadīšana ir mana profesionālā sirdslieta, kas liek acīm iemirdzēties. Pirms pasākuma būtiski ir labi sagatavoties kopā ar klientu - varu arī palīdzēt pašā pasākuma tapšanā, liekot lietā plašo sabiedrisko attiecību konsultanta pieredzi. Vadu gan tiešsaistē, gan klātienē. Latviski un angliski. Profesionāli augu katru nedēļu, vadot radio raidījumu #DigitālāsBrokastis Latvijas Radio 1 un Radio NABA, kā arī esmu guvis vērtīgu pieredzi runas treniņos radio profesionāļu vadībā. Noder arī iepriekš apgūtās iemaņas improvizācijas teātrī.

Deep Tech Atelier

Deep Tech AtelierPattern line

Deep Tech Atelier ir vērienīgākā zinātnes komercializācijai veltītā konference Baltijā, kurā var uzzināt par pasaules inovāciju tendencēm, atklājumiem, biznesa iespējām, mācīties no citu pieredzes un labākās prakses. Man atkārtoti bijis tas pagodinājums vadīt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizēto konferenci angļu valodā vairāku dienu garumā kā tiešsaistes, tā klātienes skatītāju priekam.

The Ignition Events

The Ignition EventsPattern line

Trīs dienu garumā hibrīda pasākumā gan attālināti, gan klātienē Komercializācijas reaktors atkārtoti pulcējis vairāk nekā 100 uzņēmējus un zinātniekus no visas pasaules, lai tie kopā kaldinātu savas prasmes un zināšanas jaunu uzņēmumu dibināšanai. Kā pasākumu vadītājs vairāku gadu garumā gan pieteicu runātājus, gan moderēju pasākumu tehniski, kā arī vadīju pitch prezentācijas investoriem – viss angļu valodā un ciešā sadarbībā ar lielisku organizatoru komandu.

Jaunrades festivāls iNOVUSS

Jaunrades festivāls iNOVUSSPattern line

Lucavsalas pludmalē divu dienu laikā tika uzburts košs inovāciju festivāls, kas nepiespiestā gaisotnē pulcēja tūkstošiem zinošo un zinātkāro. Cīņa starp dažādajām skatuvēm bija sīva, kas lika mesties ārā un uzrunāt garāmgājējus pievienoties tieši manai teltij. Latviešu un angļu valodā aizvadījām gan prezentācijas, gan diskusijas, gan praktiskas darbnīcas. Aizraujošs darbs divu dienu garumā, kas uzlādēja ar pozitīvām emocijām visus klātesošos!

Elita Apīne

Elita Apīne

RR-Agency projektu vadītāja

3. Eiropas Fizikas Olimpiāde

Vēlos pateikt paldies par sadarbību 3. Eiropas Fizikas Olimpiādes ietvaros. Atklāšanas un apbalvošanas pasākumi tika papildināti ar jauku, vieglu humoru un perfektām angļu valodas prasmēm. Iespaids, ko Artis atstāja, liecina par pieredzi un profesionalitāti.

Santa Zunda

Santa Zunda

nodibinājuma “Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izpilddirektora vietniece

IT jomas studentu stipendiju konkurss

2016. gadā pirmo reizi uzņēmāmies organizēt IT jomas studentu stipendiju konkursu, kuram ierasti bijis arī svinīgs apbalvošanas pasākums. Tā kā pirmajā gadā laiks pasākuma organizēšanai bija ļoti maz, laiks meklēt alternatīvas nebija un iepriekšējie organizatori ieteica Arti kā pasākuma vadītāju, operatīvi vienojāmies par sadarbību. Artis ne vien iesaistījās un sniedza komentārus scenārija sagatavošanai, bet arī iedziļinājās katrā uzvarētāja noslēguma darbā, to rūpīgi izlasot, un sagatavoja jautājumus studentiem un auditorijai, ko šīs nozares nezinātāji noteikti nevarētu (jāpiebilst, ka Arta pamatizglītība ir IT jomā). Artis spēj ļoti profesionāli reaģēt arī uz iepriekš neplānotām situācijām un uzturēt publikas uzmanību. Arī šogad sadarbosimies iepriekš minētā konkursa apbalvošanā un noteikti iesaku sadarbību citiem!