Radio ētera personība

Sazinies ar mani!

Spinned arrow

Radio ētera personība

Artis Ozoliņš

Katru piektdienas rītu Latvijas Radio 1 un Radio Naba un pēc tam ierakstu formātā Latvijas Radio YouTube kanālā un populārākajās podkāstu platformās kopā ar tehnoloģiju gurmānu Rihardu Blesi priecējam klausītājus ar jaunākajiem tehnoloģiju notikumiem, būtiskām sarunām un gadžetu apskatiem. Fantastiska iknedēļas pieredze, uzturot tonusā sarunas vadības prasmes, kas slīpētas arī pie Latvijas Radio runas trenerēm Zanes Daudziņas un Rutas Vītiņas.

Discussion on electric scooter integration into traffic safely

Digitālās brokastisPattern line

Digitālās brokastis ir tehnoloģiju dzīvesstila raidījums, podkāsts un YouTube šovs, kurā vienkāršā valodā stāsta par sarežģīto tehnoloģiju pasauli. Raidījumā katru nedēļu pasniedzam subjektīvi objektīvo tehnoloģiju ziņu topu, izvērtējam dažādas ierīces, kā arī intervējam ekspertus par aktuālo tehnoloģiju pasaulē. Raidījums ir dzirdams piektdienu rītos Latvijas Radio 1 un Latvijas Radio 6 – Radio NABA frekvencēs no plkst. 10.05 līdz 11.00 un pēc tam podkāsta formātā populārākajās podkāstu platformās, Latvijas Radio lietotnē, arhīvā un YouTube kanālā. Atsevišķas sērijas pieejamas arī portāla Delfi.lv podkāstu sadaļā. Ar katras sērijas ziņu topu var iepazīties arī Latvijas Sabiedrisko mediju portālā.

Discussion on electric scooter integration into traffic safely

NabarītsPattern line

No 2015. līdz 2021. gadam Radio NABA ēterā piektdienu rītos veidojām rīta raidījumu Nabarīts, izklaidējot klausītājus ar vieglu, bezrūpīgu, humoristisku saturu par aktuāliem un ļoti aktuāliem, vispasaulīgiem un ikdienišķiem jautājumiem. Ēteru bija tas prieks dalīt gan ar Mārtiņu “Kozmenu” Kozlovski, Gati “Putnu” Cīruli, DJ Kozy jeb Jāni Kozlovski un DJ Koknesi jeb Rihardu Blesi. Piektdienas Nabarīts ir arī raidījums, kurā pirmo reizi iepazīstinājām klausītāju ar tehnoloģiju rubriku Digitālās brokastis. Nabarīta otrajā daļā sveicām jubilārus un tās dienas svētku svinētājus, apskatījām dienu no vēsturiskā nozīmīguma perspektīvas un aizvadījām saturīgi vieglas sarunas par dažnedažādām tēmām.